TOP Lista 5* - przyk³adowe terminy na przeloty + transfery + pobyt z cenami za osobê od...

Praca w Bon Voyage

Bon Voyage uruchomione 01.09.1982 roku jest jedn± z najd³u¿ej dzia³aj±cych rodzinnych firm turystycznych w Europie oraz jest jednym z zalo¿ycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i jej jedynym Honorowym Cz³onkiem.

Specjalizujemy siê w sprzeda¿y sprawdzonej i luksusowej oferty najlepszych zagranicznych oraz polskich organizatorów. Klientom z naszej grupy docelowej gwarantuje to spêdzenie wspania³ych wakacji na ca³ym ¶wiecie.

Na sukces Bon Voyage sk³ada siê ponad 38 lat do¶wiadczenia w sprzeda¿y wyjazdów indywidualnych i grupowych, prowadzeniu w³asnych oraz franchisingowych biur podró¿y, zadowoleni z naszej obs³ugi Klienci oraz podziêkowania za profesjonaln± wspó³pracê i dyplomy za najlepsze wyniki w sprzeda¿y od najbardziej renomowanych organizatorów i firm turystycznych.

Zapraszamy do aplikacji osoby wy³±cznie zdecydowane i przekonane do pracy w biurze podró¿y oraz zaanga¿owane w profesjonalnie doradzanie, pozyskiwanie i obs³ugê Klientów.

Specjalista ds. turystyki - doradca Klienta
w Poznaniu

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzaj± i odpowiednio dopasowuj± Klientom najciekawsze oraz sprawdzone oferty luksusowych wakacji i udzielaj± informacji praktycznych dot. podró¿y: miejsca pobytu, atrakcyjno¶ci kraju, standardu ¶wiadczeñ, a nastêpnie dokonuj± rezerwacje, zawieraj± umowy z Klientami, sprawdzaj± i przekazuj± dokumenty podró¿y oraz wykonuj± inne czynno¶ci zwi±zane z rezerwacjami i ¿yczeniami naszych Klientów.

Wymagania:

  • do¶wiadczenie w sprzeda¿y,
  • bardzo dobra znajomo¶æ popularnych i egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia,
  • ³atwo¶æ i chêæ nawi±zywania kontaktów,
  • umiejêtno¶æ prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania,
  • swobodne poruzumiewanie siê w jêzyku niemieckim i/lub angielskim,
  • ukoñczona edukacja.

  • Oferujemy:

  • pracê w renomowanym i profesjonalnie wyposa¿onym biurze podró¿y,
  • przyjazny zespó³ wspó³pracowników,
  • umowê o pracê na pe³ny lub niepe³ny etat oraz premie za wyniki w sprzeda¿y.

    List motywacyjny
    z za³±czonym: CV ze zdjêciem, kopiami ¶wiadectw, ukoñczonych kursów, szkoleñ, ¶wiadectw pracy, referencji i opinii

    prosimy przesy³aæ na e-mail: Praca20@BonVoyage.pl

    z dopiskiem Praca

    Do oferty prosimy do³±czyæ równie¿ o¶wiadczenie: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bon Voyage Poznañ zgodnie z ustaw± z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

  • Informujemy, ¿e odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Znajd¼ nas na:

    www.G.page/BonVoyagePL

    Bon Voyage w Facebook - kliknij na logo
    www.Facebook.com/BonVoyagePL

    Bon Voyage w Instagram
    www.instagram.com/BonVoyagePL

    Bon Voyage w YouTube - kliknij na logo
    www.YouTube.com/BonVoyagePL

    BonVoyagePL w Twitter
    www.Twitter.com/BonVoyagePL

    Polityka prywatno¶ci   Wa¿ne przed podró¿±